Hakkımızda

Türkiye'de oto yedek parça denince aklınıza gelen ilk marka olmak için çalışıyoruz!

marmaraotoparça.com olarak hedefimiz müşterilerimizin, ortaklarımızın, tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın çıkarını ve mutluluğunu gözeterek ekonomik değer yaratmak, sunduğumuz ürün kalitesi, hizmet ve katma değer ile lider konuma ulaşarak ürün ve tasarım olarak sektörde takip edilen marka olmaktır.

Firmamız Otomarmara unvanıyla 1979 yılında Süleyman Köse tarafından İstanbul-Ümraniye 'de kurulmuştur.Taksim'de 2.şubemiz otomarmara adıyla açılmıştır.Perakende ve Toptan parça hizmetlerine ek olarak hidrolik hortum ve rekor imalat çeşitlerimizde bulunmaktadır. Firmamız bugün 950m2 kendi binasında yedek parça,hırdavat ve hortum&rekor çeşitleriyle faaliyetini sürdürmektedir.

Türkiye'de oto yedek parçanın online adresi, en hızlı büyüyen yedek parça sitesi marmaraotomarket.com, 20 farklı araç markasında 1200 in üzerinde kategoride 300 binden fazla ürünü binlerce müşteriye ulaştırıyor. Binlerce üyeye, en iyi oto yedek parça ürünlerini en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyor ve Türkiye online oto yedek parça alışveriş siteleri arasında hızla zirveye yükseliyor. Türkiye'nin her il ve ilçesine, her araca, her modele, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden ürün çeşitliliğiyle, alışverişte mesafeleri ortadan kaldıran 

marmaraotomarket.com'da dünyaca ünlü markalara, orjinal ürünlerden yan sanayi ürünlere kadar yüzbinlerce ürünü bulabilirsiniz. Online oto yedek parça siteleri arasında hızla yükselmekte olan, en sevilen ve en güvenilen online oto yedek parça ve aksesuar alışveriş sitesi olmayı hedefleyen marmaraotomarket.com, kusursuz bir alışveriş deneyimi yaşamanızı hedefliyor. Bu yüzden geliştirdiği güvenli ödeme sistemleri, cazip ödeme koşulları ve taksit imkânları, kolay iade, kapıda ödeme gibi hizmetleriyle online alışverişi kolaylaştırıyor, alışveriş deneyiminin kalitesini arttırıyor.

Oto yedek parça ve aksesuar ihtiyacınızı online alışveriş sitesinden karşılama fikri size garip mi geliyor? Sanayi mahallelerinde parça aramakla zaman kaybetmeyin, binlerce marmaraotomarket.com müşterisi gibi siz de oto yedek parça ve aksesuar alışverişinizi online olarak yapıp, zamandan ve paradan tasarruf sağlayın. Mevsim şartlarına göre en çok ihtiyaç duyulan ürünler arasında motor yağı, filtre, süspansiyon, fren balatası, fren diski, rot, rotil, triger seti gibi yedek parçalar var. Paspaslar, bakım ürünleri, kısacası otomobiliniz için ihtiyaç duyduğunuz irili ufaklı yüzlerce ürün uygun ödeme koşullarıyla bir tık yanınızda.

Oto yedek parça ürünlerinin alışverişi, en çok hassasiyet isteyen alışveriş türlerinden biridir. Gerek bütçe, gerek teknik donanım, gerekse orjinal ve yan sanayi onlarca alternatif arasından karar vermek, ihtiyaçlara en uygun ürünü satın almak zordur. marmaraotomarket.com geliştirdiği teknoloji ile doğru parçayı bulmak ve farklı alternatifler arasından en iyi seçimi yapmayı basit arayüz ile kolaylaştırıyor. Şaseden parça bul ve araçtan parça bul gibi uygulamaları ile satın alınan parçanın araca %100 uyumlu olmasını sağlıyor. Orijinal ürün ve garantileriyle, marmaraotomarket.com güvencesinde alışveriş fırsatınız varken zamanınızı boşa harcamayın, tek tıkla güvenli alışveriş yapma keyfini yaşayın.