Flowers

Hakkımızda

Türkiye'nin Yedek Parça Market Zinciri!

Oto Marmara Otomotiv İnşaat Gıda Tekstil SanayiTicaret Ltd. Şti. binek ve hafif ticari araç grupları yedek parçaları konusunda bağımsız yenileme pazarında faaliyet gösteren satış, pazarlama ve dağıtım firmasıdır.

1979 yılından itibaren, geniş ürün yelpazesi, yüksek teknolojik ürünleri ve nitelikli personeli ile zamanında teslimat, stoklu çalışma, müşteri memnuniyeti, güven, istikrar ve kaliteyi ilke edinen Oto Marmara, bugün Türkiye'nin en büyük yedek parça market zinciri merkezi konumuna ulaşmıştır.


Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Türkiye'nin dört bir yanına, Avrupa ve Orta Asya'nın bir çok ülkesine ürün gönderimi yapan firmamız; Toplamda 6500 metrekare kapalı alan üzerine kurulu olan, Merkez Şubesi, Oto Market Şubesi, FSM Şubesi ve Yedpa Şubesi olmak üzere 4 farklı şubeye sahiptir.

Oto Marmara, Avrupa Birliği Standartları'nda donatılmış, sektörün en modern ve en teknolojik dağıtım merkezine sahiptir. Güler yüzlü ve uzman kadrosu, yenilikçi yapısı ve sürdürülebilirlik ilkesi ile  Oto marmara, 40'ı aşkın nitelikli personeli, 150'den fazla uluslararası markası, 250.000'in üzerinde referansı, sürekli geliştirdiği ürün grubu ve projeleri ile başta müşterilerimiz olmak üzere tüm iş ortaklarımızın arzu ve taleplerini karşılarken daima "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" prensibini iş süreçlerine yerleştirerek, sürdürülebilir büyümeyi hedef edinmiştir.

Türkiye'de Bayisi Olduğumuz Markalar

NP Madeni Yağları Türkiye distribütörü olan firmamız yağ grubunda Lubrico Madeni Yağı'nda bölge bayisidir. Madeni motor yağlarında en çok çeşit ve uygun fiyatlar ile uygun ürünlere hızlıca ulaşabilirsiniz. Hidrolik yağ gruplarında toptan alımlarda uygun fiyat garantisi ile sizlere sunuyoruz.

Oto Marmara,  NP Madeni Yağ Grubu, Sion filtre başta olmak üzere Abro, Rexon, Aslan Kalıp, Thermax, Peks, Grt, Retta markalarının Türkiye Dağıtıcısıdır.

Onbinlerce Çeşit Ürün ve Hızlı Sevkiyat

Klipsten tampona, motor yağlarından filtrelere her marka araçta yedek parça çeşitlerimize önem veriyoruz. Oto yedek parça bayilik ve franchise vererek çalışma ağımızı partner sistemi ile sürekli büyütüyoruz. Perakende mağaza sisteminde yetkili servis kalitesinde ekonomik fiyatlar ile sürdürülebilirlik ilkesiyle çalışıyoruz.

Müşterilerimize İstanbul'da dağıtım sistemi olarak günlük sevkiyatlar yapıyor hızlı şekilde ulaştırıyoruz.

marmaraotomarket.com bir OTO MARMARA hizmetidir!